Silcare

Na dzisiejszym rynku kosmetycznym, ciężko jest wybrać, która marka oferuje nam produkty najwyższej jakości. Polski producent Silcare to profesjonalizm w czystej postaci. Firma produkuje kosmetyki do paznokci hybrydowych oraz żelowych, a także sprzęt potrzebny do ich wykonania. Mimo stosunkowo niskiej ceny produktów, możemy liczyć na najwyższą jakość oraz bardzo dobry skład.

Silcare to jeden z największych producentów lakierów żelowych

W jego asortymencie znajdziemy również kosmetyki do pielęgnacji paznokci, dłoni oraz całego ciała. Marka działa od 2004 roku, ale już znalazła rzeszę odbiorców, którzy pozostają jej wierni. Wśród kosmetyków do pielęgnacji możemy specjalnie wyróżnić takie jak naturalny peeling QUIN z błotem i solą z Morza Martwego. Zalecany szczególnie do suchej i szorstkiej skóry, znacząco ją zregeneruje oraz odbuduje. Jego działanie polega na intensywnym złuszczeniu oraz wygładzeniu skóry, a co za tym idzie znacznym poprawieniu jej wyglądu oraz struktury. Klientki pokochały również zestaw maseczek w płachcie na twarz. Przedstawione są one w postaci 4 zwierzaków: żyrafy, krokodyla, flaminga oraz kota. Każde z nich ma inne działanie. Będą odpowiednie dla każdego rodzaju cery. Maseczki ujędrniają oraz rozświetlają twarz, przy okazji dogłębnie ją oczyszczając. Oprócz tego ich wygląd może sprawić nam dużo frajdy przy ich aplikowaniu. Serum termoochronne QUIN do włosów, jest idealne dla tych, którzy często korzystają z suszarki, lokówki czy prostownicy. Ułatwia on rozczesywanie i chroni włosy przed zniszczeniem składników budulcowych włosów.

Silcare słynie jednak głównie z lakierów hybrydowych oraz żelowych

W tym przypadku, wybór jest bardzo duży. Kolory są wyraziste i różnorodne. Każda z nas znajdzie tam swój ulubiony odcień na odpowiednią okazję. Oprócz tego, Silcare oferuje również różne naklejki oraz ozdoby do paznokci. Jakoś produktów jest na bardzo wysokim poziomie. Charakteryzują się dużą trwałością oraz wytrzymałością na różne czynniki zewnętrzne.

Dodaj komentarz