Revlon – firma i jej produkty

Lata trzydzieste dwudziestego wieku były bardzo ważne dla przemysłu kosmetycznego. To właśnie wtedy na rynku zadebiutowało przynajmniej kilka firm, których oferta do dziś budzi nasze uznanie. Jedną z nich jest firma Revlon, która pojawiła się w roku 1932.

Początki

Wiele firm potrzebuje długi lat na zaistnienie na rynku i ugruntowanie swojej pozycji. Charles Revlon zdobył sobie jednak bardzo wysoką pozycję natychmiast po rynkowym debiucie. Była to zasługa rozwiązania, z którym zadebiutował – pierwszego na rynku w pełni kryjącego lakieru do paznokci. Kosmetyk zrobił furorę i sprawił, że nazwa firmy zapadła w pamięć miłośniczkom piękna. Kolejne lata były można było więc przeznaczyć na umacnianie pozycji oraz… zachwycanie odbiorców, innowacyjność stała się bowiem firmowym wyznacznikiem.

Teraźniejszość

Ponad osiemdziesiąt lat doświadczenia sprawiło, że dziś o marce Revlon mówi się jako o ekspercie od urody. Kosmetyki firmowane w ten sposób są przeznaczone dla kobiet w każdym wieku, już pierwszy kontakt z nimi uświadamia więc, że kobiece piękno nie zna ograniczeń, a odkrywanie i wyrażanie siebie jest tak samo satysfakcjonujące w każdym czasie. Kosmetyki Revlon nadal są innowacyjne, za sięganiem po nie przemawia jednak również ich wysoka jakość oraz łatwość aplikacji. Podkłady, bazy i maskary można przy tym spotkać także na czerwonym dywanie, firma budzi bowiem uznanie najpiękniejszych i najbardziej wpływowych kobiet świata.

Przegląd kosmetyków

Dziś Revlon to zarówno znakomite kosmetyki do makijażu, jak i te, dzięki którym można wykonać profesjonalny manicure w domowych warunkach. Firma oferuje również szeroki wachlarz kosmetyków pielęgnacyjnych, które pozwalają lepiej dbać zwłaszcza o dłonie i paznokcie – tak często zaniedbywane z powodu braku czasu lub niewiedzy. Kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne posiadają skład przyjazny skórze. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane także przez właścicielki cery szczególnie wrażliwej oraz przez te z pań, które mają skłonność do zmian alergicznych.

Dodaj komentarz