Czego możemy się spodziewać po IPhone 8?

Firma Apple znana jest z tego, że jej produkty są niezwykle dopracowane w najdrobniejszych nawet szczegółach, a zastosowane rozwiązania są wygodne i przyjazne dla użytkownika. Nie inaczej jest w przypadku IPhone 8.

To, co na samym początku rzuca się w oczy, to ładowanie indukcyjne, które pozwala na bezprzewodowe podładowanie baterii. Telefon nie traci tak szybko mocy, a ładowanie jest niezwykle proste i może być stosowane w trakcie naszej pracy na komputerze. Istnieje też możliwość szybkiego ładowania.

Niestety wiążę się to z wydaniem kilkuset złotych dodatkowo

Kolejną zaletą są fenomenalne nowe głośniki, które pozwalają na komfortowe odsłuchiwanie muzyki i oglądanie filmów. Dopracowane zostały zwłaszcza niskie i średnie tony. Bas jest na tyle mocny, że może konkurować z niektórymi urządzeniami, które zostały stworzone, tylko do słuchania muzyki. W przypadku dźwięku filmowego czy oglądania teledysków mamy do czynienia z olbrzymią zmianą jakościową. Wydaje się, że głośniki zostały wręcz skalibrowane pod kątem kinowego doświadczenia. Dodatkowo w urządzeniu istnieje możliwość oglądania materiałów filmowych przy wsparciu Dolby Vision. Obrazy są tu bardziej przejrzyste, jaśniejsze i nasycone.

Udoskonalony został aparat

Wedle zapewnień samego producenta, jest to w tej chwili najszybciej działająca matryca na rynku. Mamy tu obiektyw szerokokątny oraz teleobiektyw z zoomem optycznym, oraz nawet 10-krotny zoom cyfrowy dla zdjęć i 6-krotny dla wideo. Zmieniła się także obudowa. IPhone 8 pokryty został warstwą szkła, które jest niezwykle mocne i odporne na wszelkie uchodzenia mechaniczne. Całość dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych. Srebra, złota i tak zwanej gwiezdnej szarości.
Całość obsługiwane jest przez najpotężniejszy procesor, jaki został zamontowany w smartfonie. A1 Bionic jest czterordzeniowy i energooszczędny. Do tego dochodzi trójrdzeniowy procesor GPU oraz kontroler wydajności drugiej generacji. Wszystko to sprawia, że urządzenie może uzyskać dodatkowe zastrzyki energii i wydłuża czas pracy baterii Iphona.

Dodaj komentarz