Kalkulator OC AC – zalety

Zbliża się termin, kiedy kończy ci się obowiązkowe ubezpieczenie OC lub AC i nie jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego towarzystwa ubezpieczeniowego, lub podejrzewasz, że mógłbyś znaleźć korzystniejszą ofertę? Z pomocą w takim przypadku przychodzi kalkulator OC AC.

Kalkulator OC AC pozwala nam na samodzielne wyliczenie składki, bez konieczności wychodzenia z domu czy wykonywania połączeń telefonicznych i przebrnięcia przez dziesiątki rozmów z agentami towarzystw ubezpieczeniowych. Kalkulator ubezpieczenia samochodu to bezpłatne narzędzie online. Pozwala obliczyć koszt ubezpieczenia OC, AC, NNW, Assistance i innych dodatków oraz kupić tanie ubezpieczenie samochodu przez Internet. Używanie kalkulatora ubezpieczenia auta jest proste jak uzupełnienie własnym imieniem i nazwiskiem rubryczek w dowolnym formularzu. Wszystko, co musimy zrobić, to jedynie wpisać odpowiednie dane w żądane przez system miejsce. Nie czekają nas żadne obliczenia czy skomplikowane matematyczne formuły. To jest zadanie kalkulatora.

Dodatkową zaletą tego narzędzia jest jego uniwersalizm. Kalkulatory mogą się od siebie wrócić kolejnością wpisywanych danych, ale wszędzie zasada działania jest taka sama. Na koniec, kiedy wpiszemy już wszystkie dane, system podliczy nas i przedstawi nam najkorzystniejsze według niego oferty ubezpieczenia w porównaniu z pozostałymi ofertami. Dzięki temu bardzo szybko, bo nawet w piętnaście minut, jesteśmy w stanie znaleźć ofertę, która będzie dla nas pod kątem ekonomicznym, najkorzystniejsza. Sam kalkulator wymaga podania danych dotyczących samochodu. Ważna jest marka i model, rok produkcji, pojemność silnika, numer VIN, dotychczasowy przebieg, miejsce parkowania auta oraz sposób wykorzystania. Ponieważ towarzystwa uzależniają wysokość składki od naszych osobistych danych i doświadczeń to konieczne będzie też wpisanie naszego imienia i nazwiska, płeć, data urodzenia, dane adresowe, rok uzyskania prawa jazdy, a także liczbę lat ubezpieczenia OC oraz liczbę szkód za okres ostatnich trzech lat.

Dodaj komentarz