W drogę

W drogę

Wyjazd na wakacyjną przejażdżkę z rodziną może okazać się bardzo kosztowną imprezą, jeśli nie ubezpieczysz dobrze swojego samochodu przed nieszczęśliwymi wypadkami. Możesz sam być świetnym kierowcą z długim stażem za kierownicą, ale pamiętaj, na drodze nigdy nie jesteś sam.

Wykupione assistance europa gwarantuje Ci spokojny sen w podróży do krajów Europy. Nie ma większego problemu niż niesprawny samochód za rogatkami polskiej granicy. Może to być wszystko: przebita opona, włamanie do samochodu, lekka stłuczka albo poważny wypadek.

Dodatkowe zabezpieczenie

Assistance za granicą ubezpiecza Ciebie również na wypadek karambolu, na który nie masz większego wpływu, jeśli akurat stoisz w długim korku, np. u naszych zachodnich sąsiadów. Nawet najtańsza opcja assistance europa przyda się w sytuacji, kiedy będzie potrzebny holownik i podstawowe naprawy w zagranicznym zakładzie motoryzacyjnym. Gdyby nie assistance za granicą, musiałbyś pokryć koszty z własnej kieszeni, a w euro wyniesie Cię to znacznie więcej, dlatego przed wyjazdem pamiętaj, by wykupić ubezpieczenie assistance Europa. Bez ubezpieczenia nie ma co wybierać się w daleką trasę. Jeśli jedziesz np. do Portugalii, to masz przed sobą tysiące kilometrów i setki okazji do tego, by coś poszło nie tak. Nie da się przewidzieć wszystkich scenariuszy, dlatego assistance za granicą jest tak ważne.

Ubezpieczenie szyby

Kiedy ja jechałam w zeszłym roku do Hiszpanii, kamień uderzył nam w szybę, co na początku było zwykłym pęknięciem. Kiedy dojechaliśmy do granicy z Francją, z przedniej szyby zostało już tylko wspomnienie. Wtedy pomógł nam agent z assistance europa, który szybko zarezerwował nam termin u mechanika w Paryżu i po trzech godzinach mieliśmy nową szybę i mogliśmy jechać dalej. Przy okazji zwiedziliśmy stolicę i wybraliśmy się na pieczone kasztany. W assistance europa mówią w wielu językach, więc nie martw się, jeśli przytrafi Ci się nieszczęśliwy wypadek poza Polską. Z assistance za granicą jesteś tak samo bezpieczny, jak byś był na miejscu i dzwonił po pomoc do swojego znajomego.

Post Author: Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *