Nowe oferty lokat i ubezpieczeń

W obecnych, niepewnych ludzie poszukują różnych form ochrony. Coraz częściej wybierają ubezpieczenia, jako finansowe zabezpieczenia na okoliczność nieszczęśliwych i niespodziewanych wypadków. Towarzystwa ubezpieczeniowe biorąc pod uwagę rosnącą świadomość ubezpieczeniową klientów, przygotowują nowe, atrakcyjne i coraz bardziej elastyczne oferty.

Obecnie indywidualne ubezpieczenia na życie łączą zabezpieczenie przyszłości dla naszych bliskich, jak również ochronę dla nas samych oraz funkcję odkładania i pomnażania kapitału na przyszłe cele, jak np. emerytura. Dostosowanie ubezpieczenia do naszych potrzeb polega na tym, że sami możemy zdecydować o proporcji między funkcją ochronną i inwestycyjną. Możemy swobodnie dobierać umowy dodatkowe a także mamy wpływ na sposób, w jaki są inwestowane nasze pieniądze. Ubezpieczyciel dodatkowo oferuje możliwość wypłaty pieniędzy w dogodnym dla nas momencie.

Spersonalizowane ubezpieczenia

Chcąc profilować swoje ubezpieczenie na życie mamy do wyboru ubezpieczenia dla rodziców, seniorów, kredytobiorców czy polisę z rentą. Wśród usług ubezpieczeniowych z łatwością znajdziemy ubezpieczenia posagowe. Stanowią one ochronę finansową dla naszych dzieci, umożliwiającą im start w dorosłość. Rodzice lub prawni opiekunowie odkładając fundusze na polisie, przyczyniają się do tego, że dziecko, po ukończeniu odpowiedniego wieku będzie mogło sfinansować swoje potrzeby, np. te związane z edukacją.

Ubezpieczenie mieszkania

Coraz częściej decydujemy się także na ubezpieczenie mieszkania. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie w szczególności dla osób mieszkających w budynkach wielorodzinnych, narażonych na szkody spowodowane przez innych mieszkańców. Nie jest rzadkością zalanie mieszkania przez sąsiadów czy uszkodzenie sprzętu elektronicznego spowodowane przepięciem. Od takich sytuacji chroni ubezpieczenie mienia domowego. Szeroką grupę ubezpieczeń stanowią ubezpieczenia komunikacyjne. Jak wiadomo, ubezpieczenie oc jest w naszym kraju obowiązkowe dla każdego właściciela pojazdu. Warto jednak wybrać taką ofertę, które będzie nam odpowiadać zarówno pod względem cenowym, jak również pod względem obowiązujących warunków. Chcąc szybko wyliczyć wysokość składki ubezpieczeniowej, możemy skorzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator oc. Wskaże on nam kwoty należnej składki po uwzględnieniu wszystkich czynników branych pod uwagę przez ubezpieczycieli, m.in. zniżki wynikające z bezwypadkowej jazdy, wieku pojazdu, jego kierowcy, rodzaju pojazdu itp.

Post Author: Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *